Новини

Нагадування про термінове погашення заборгованості за послуги підприємства

Нагадування про термінове погашення заборгованості за послуги підприємства
10.10.2023

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Теплоенерго» звертається до Вас із наполегливим проханням – терміново погасити заборгованість за послуги з постачання теплової енергії!

Підприємство пройшло надзвичайно складний і напружений опалювальний період 2022/2023 років і наразі завершує підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону. У міжопалювальний період проводиться комплекс заходів по модернізації, ремонту устаткування і обладнання та проведення гідравлічного випробування мереж для забезпечення безаварійної роботи підприємства у зимовий період.

В таких складних умовах сьогодення, ми повинні розуміти, що підготовка та початок наступного опалювального сезону залежить тільки від поєднання зусиль міської влади, професійної майстерності працівників підприємства та безпосередньої підтримки з боку населення.

Загальна сума, яку заборгувало населення дорівнює 56,2 млн. грн. Тому підприємство не має можливості розрахуватися своєчасно за енергоносії та природний газ, що ставить під загрозу можливість своєчасного відновлення роботи котелень восени 2023 року.

Слід зазначити, що у разі наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги, що перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, житлова субсидія на наступний період не призначається.

Споживачі, які мають значну заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання та не можуть її погасити одразу у зв’язку із важким матеріальним становищем, можуть звернутися до підприємства з метою реструктуризації суми заборгованості за послуги з постачання теплової енергії.

Сподіваємось на Ваше розуміння ситуації та громадську свідомість.

Щиро дякуємо споживачам, що дотримуються платіжної дисципліни при розрахунках за надані послуги з постачання теплової енергії!

 

Назад до всіх новин