Новини

Відключення від ЦО та ГВП

Відключення від ЦО та ГВП
15.09.2022

Відключення від ЦО та ГВП


Інформація про перелік багатоквартирних будинків, у яких не менше ніж половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від  ЦО та ГВП.


Згідно з п. 1 розділу III «Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 169 від 26.07.2019, власники квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до ЦО (централізованого опалення) та ГВП (постачання гарячої води), мають право відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від ЦО та ГВП у разі, якщо на день набрання чинності Законом України "Про житлово-комунальні послуги" з 01.05.2019, не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП, та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.

Перелік багатоквартирних будинків, у яких станом на 15.09.2022 не менше ніж половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) ЦО та ГВП:

№ з/п

Адреса житлового будинку

1

проспект Свободи , 60/1

2

проспект Свободи , 54

2

вулиця 29 вересня, 18 а

Назад до всіх новин