Про підприємство

Інвестиційні програми

Докладніше

Фінансові плани

Докладніше

Вакансії

Докладніше

Основні завдання та функції КП "Теплоенерго".

Комунальне підприємство «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області створене в  2001 році. Засновником та власником комунального підприємства «Теплоенерго» є Кременчуцька міська територіальна громада в особі Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Функціонально підпорядковується Департаменту житлово - комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

КП «Теплоенерго» є потужним комплексом, що виробляє, транспортує та постачає теплову енергію, надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню, об’єктам соціальної сфери та іншим споживачам, забезпечує стабільне функціонування та експлуатацію котельних, теплових пунктів, та теплових мереж, проводить поточний ремонт та капітальний ремонти об’єктів теплового господарства.

Відповідно до обсягів виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП «Теплоенерго» є ліцензіатом Полтавської обласної державної адміністрації (підстава: рішення № 286 від 17.08.2012).

Основними видами діяльності  КП «Теплоенерго»  є:

•      виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії);

•      транспортування теплової енергії;

•      постачання теплової енергії;

•      монтаж трубопроводів теплових мереж, водонагрівачів, теплових вузлів ;

•      обслуговування мереж та їх споруд, котелень, ЦТП;

•      монтаж і налагоджування котлів, котельно – допоміжного і тепловикористовуючого обладнання.

На балансі КП "Теплоенерго" станом на 01.01.2023 року знаходиться 17 котельних, в тому числі 2 дахові, 46 центральних теплових пунктів, 215,852 км трубопроводів центрального опалення та гарячого водопостачання в 2-х трубному обчисленні, 17 котелень, 46 ЦТП.  Всі котельні працюють на природному газі.

Крім реалізації теплової енергії, виробленої на власних джерелах, підприємство закуповує теплову енергію вироблену на ТЕЦ ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод"  та реалізовує її споживачам для потреб опалення та гарячого водопостачання на правому березі Кременчука мікрорайону Раківка. Також, КП «Теплоенерго» надає послуги транспортування теплової енергії для  ПО КВП ТГ «Полтаватеплоенерго».

 

Керівництво

Радченко Руслан Іванович

Радченко Руслан Іванович

Директор

(0536) 75-87-22
Шкуренко Олександр Миколайович

Шкуренко Олександр Миколайович

Головний інженер

(0536) 75-87-22
Бірюкова Оксана Валентинівна

Бірюкова Оксана Валентинівна

Заступник директора з фінансової роботи

(0536) 75-87-22
Березянський Олександр Вадимович

Березянський Олександр Вадимович

Заступник директора

(0536) 75-87-22
Кійло Володимир Михайлович

Кійло Володимир Михайлович

Заступник директора по роботі зі споживачами

(0536) 75-87-22